Anasayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | E-mail | Yazdır
MATBAA SHOP iletişim numarası MSN de tasarlamak için tıklayın.
   
ANASAYFA | HAKKIMIZDA | HESAP NUMARALARIMIZ | İLETİŞİM
   Baskı Öncesi

İŞ AKIŞI
* Sitemizdeki Ürünlerden Bir tanesini Seçtikten Sonra İster Sipariş Formu Doldurarak İsterseniz Telefonla Sipariş verebilirsiniz.
* Sipariş Verdikten sonra sizden gelen bilgiler doğrultusunda grafikerlerimiz tarafından bir tasarım yapılacaktır.
* Sipariş verilen ürünün  tasarımı yapılmış bir şekilde size tekrar mail veya fax yoluyla iletilecektir.
* Sipariş verdiğiniz ürünün Basılabilir Onayını Verdikten sonra siparişiniz işleme alınır ve istediğiniz zamanda size ulaştırılır.
* Sipariş verilen Ürünün/lerin Ödemesi ve Basılabilir Onayı Verilmeden Siparişiniz Hiç Bir Şekilde İşlem görmez.
* Siparişlerinizin Ödemesini Eft ve Havale Şeklinde Yapabilirsiniz.
* Ödemesi Yapılmış İşleri Firmamızdan Teslim Alabilir veya Kargo İle Adresinize İsteyebilirsiniz.
 
Sizin Sorumluluğunuz: Yaptırdığınız işteki bilgilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Lütfen bu noktaya iyi dikkat ediniz. Bize telefon numaralarınızı doğru verdiniz, fakat biz tasarım yaparken yanlışlık oluştu. Telefonun doğrusunu bilmediğimiz için yanlışlık oluştuğunu fark edemiyoruz. Veya, gönderdiğiniz bilgileri kopyala yapıştır yöntemi ile aynen alıyoruz. Siz belirgin bir yanlışlık yaptınız diyelim. Tasarım yaparken içeriğe dikkat edemediğimizden yazdığınız yanlışlık tasarıma aynen yansıyacaktır. Yapılan tasarımlar, baskıya verilmeden önce onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir.  Onay alınıp iş basıldıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilemez. Yeniden bastırmak için işin tam ücretini yeniden ödemeniz gerekir.
 
Bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek kalite kayıpları www.grafixmatbaa.net'un sorumluluğunda değildir. Gönderilecek dosyaların baskıya uygun biçimde CMYK renk formatında hazırlanması ve uygun Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. www.grafixmatbaa.net  gönderilen dosyaların müşteriye ait olduğunu kabul eder ve sadece müşterinin isteği doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.
Ahlak dışı, müstehcen işler basılmaz. Bizim bilip bilemediğimiz yasa dışı, isim, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Basılan işlerin içeriğinden dolayı Grafixmatbaa.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Grafixmatbaa.net uygun görmediği işleri basmama hakkını saklı tutmaktadır.
 
Bizim sorumluluğumuz: Baskı hatalarından veya  bozuk baskıdan grafixmatbaa.net sorumludur. Böyle durumlarda, her hangi bir ek ücret ödemeniz söz konusu olmadan işiniz yeniden basılır.
grafixmatbaa.net diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin grup şirketlerimize ait olduğunu ya da denetlendiğini göstermez. Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler "olduğu gibi" sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. Grafixmatbaa.net, bağlantı verilen sitelerle ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmez. Bu sitelerin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez. Grafixmatbaa.net, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.
 

Tüm siparişlerinizle ilgili sorunlarınızı  info@grafixmatbaa.net e-Posta adresine gönderebilir veya    

(212) 612 82 97 numaralı telefondan bize iletebilirsiniz.

timberland sko timberland norge timberland boots timberland heren timberland heren schoenen timberland nederland timberland dames timberland sale timberland outlet timberland suomi timberland shoes timberland boots timberland ireland timberland boots ireland
Baskı Öncesi | Satış Sözleşmesi | Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası
  Copyright © 2007 Design  
YURTİÇİ KARGO ARAS KARGO MNG KARGO